ORHANGAZİ MAH. BULVAR CAD. NO:21 PENDİK/İSTANBUL
trende

Ümraniye Parça Eşya Taşıma

Ümraniye Parça Eşya Taşıma

Ümraniye parça eşya taşıma, sadece İstanbul için geçerli değildir. Parça eşya taşıma , depolama hizmetimizden yararlanmanız sizin elinizde. Göndermek istediğiniz eşyalar belirlenen zaman içerisine teslim alınır, verilen süre içerisinde teslim edilir. Şehirler arası parça eşya taşıma, tüm Türkiye ye özel olarak evden eve nakliyat ve Parça eşya taşıma hizmetimiz vardır.

 

[raw]
Sayfa 1 / 4

İletişim Bilgileriniz

Bu forumda Adınız, Numaranız ve Ne hakkında teklif alıcağınızı öğrenmek istiyoruz.

Adınız iletişim için gereklidir.

Numaranızı doğru girdiğinizden emin olunuz. ( Örn: 0512 345 67 89 )

Bu alan gereklidir.

Eşyanın Alınacağı Yer Bilgileri ?

Taşınma Tarihinizi lütfen Gün/Ay/Yıl Şeklinde belirtin.

Şehrinizi seçin Gerekli*

İlçenizi girmelisiniz gerekli. *

Lütfen ihtiyacınız olan hizmeti belirtiniz.

Bu alan gereklidir.

Size uygun olanı seçiniz. ( Gerekli )

Evinizin Daire, Düpleks ve Müstakil olduğunu belirtin.

Bu alan gereklidir.

Evinizin Daire, Düpleks ve Müstakil olduğunu belirtin.

Size uygun olanı seçiniz. ( Gerekli )

Burada belirteceğiniz bilgiler daha sağlıklı teklif almanız açısından önemlidir.

Eşyanın gideceği yer bilgileri ?

Şehrinizi seçin Gerekli*

İlçenizi girmelisiniz gerekli. *

Eşyanızın gideceği kat durumu Gerekli.

Size uygun olanı seçiniz. ( Gerekli )

Burada belirteceğiniz bilgiler daha sağlıklı teklif almanız açısından önemlidir.

Nasıl Teklif Verilsin?

Özellikle şehirler arası talepleriniz için telefon numarası bırakmanız ve "Telefon İle Ulaşın" seçeneğini seçmeniz önerilir.

E-posta adresinizi giriniz.

Müsait olduğunuz saat belirtiniz

Botlara karşı koruma amaclıdır.

[/raw]

Eşyalarınızı taşıyan nakliye araçlarımızın gidecekleri şehir içi yada şehirler arası uzaklıkları hesaplanmaktadır. Bu nedenle araçların harcayacağı yakıt hesablanmaktadır. Ayrıcı eşyanın büyüklüğü ile beraber eşya taşıma sırasında ihtiyaç duyulacak personel sayısı ile bi araya gelerek taşınırken ödeyeceğiniz fiyatlar uzmanlar tarafından belirlenmektedir. Uzmanlar bu işin eğlidir ve eşyalarınızı görerek yerinde fiyatlandırma yapmaktadır.

Ümraniye den farklı semtlere parça eşya göndermeniz artık çok kolay. Parça eşya taşıma sistemi ile artık dilediğiniz gibi İstanbulun her semtine gönderebilir ayrıca Şehirler arası parça eşya bile gönderebilirsiniz.

Ümraniye Parça eşya taşıma ?
ümraniye parça eşya taşıma

ümraniye parça eşya taşıma

İstanbul Ümraniye parça eşya taşıma ile eşyalarınız artık istediğiniz gibi gönderebilirsiniz. Göndermek istediğiniz eşyalarınızı telefon ile irtibat kurarak bildirmeniz yeterlidir. Parça eşya sadece İstanbul Ümraniye için geçerli değildir. Tuzla, Kartal ve Diğer şehirlere özel olarak parça eşya gönderebilirsiniz. Ümraniye evden eve nakliyat hizmetinizdedir. Ne duruyorsun sende ara.Eşyalarınızı önceden tespit ederek, aracımızı ve gerekli malzemeleri ayarlayarak belirlenen gün ve zamanda adresinize geliriz. Öncelik paketleme yapılarak eşyalarınız koruma altına alınır. Paketleme yapılarak taşınır hale getirdikden sonra eşyanız veya mobilyanız dış cephe nakliyat asansörü veya bina asansörü yardımıyla hassas bir şekilde taşınır.

Parça eşya taşıma, ile eşyalarınızı güvenli asansörler ile taşımaktayız. Parça eşyanızın ne kadar olduğu hiç önemli değildir. Kiralık asansörler yardımı ile yüksek katlardan kolaylık eşyalarınız taşınır.

Sigortalı Parça Eşya Taşımacılığı ?

Parça eşyalarınızın değerinde sigorta işlemi yapılmaktadır. Bu işlem müşterinin istediği üzerine yapılır. Mobilya veya eşyalarınızın biz garanti vererek taşımaktayız. Eşyalarınızın zarar görmemesi veya olası durumda zarar gören eşyalarınız firmamız tarafından tamir görerek veya yenilenerek garanti vermekteyiz. Sigortalanan eşyalarınız taşınma aşamasında zarar gördüğünde sigorta tarafından karşılanır.

 

Daha detaylı bilgi almak için Bizi Arayabilirsiniz: