ORHANGAZİ MAH. BULVAR CAD. NO:21 PENDİK/İSTANBUL
trende

Ümraniye Nakliyat Ücretleri nedir ?

Ümraniye Nakliyat Ücretleri nedir ?

Ümraniye nakliyat ücretleri nedir ? Sorusuna net bir cevap veremeyiz. İstanbul’un gözde ilçeleri arasında Ümraniye son dönemlerde gündemlerde olay olmuştur. Ümraniye Nakliyat fiyatları 2020 yılında artış göstermiştir. Sebebi ise nakliyat firmalarına devletin çıkarmış olduğu yeni yasalardır. Gündem bu koşullarda fiyatların artmasına sebep olmuştur.

Ümraniye Nakliyat Ücretleri Nelerdir ? Şehir İçi Taşıma nasıl Olur ?

Nakliyat ücretleri, Ücretsiz ekspertizlerin evinize gelerek gözle tespit edip yüz yüze konuşularak belirlenir. Ortalama fiyat bilmek isteyen müşterilerin ise telefondan arama yapmalarını tavsiye edilir. Müşterilerin geneli eşyalarının zarar görmesinden korkar çünkü ne emeklerle aldığı mobilyalarının kırılmasını ve zarar görmesini istemez. Firmalar arasında büyük bir rekabet vardır. Huzur Nakliyat, firmamız büyük araç filosu ile her eve uygun araçları ile Ümraniye’de hizmet vermeye devam etmektedir. Ümraniye de Nakliyat Ücretleri neye göre belirlenir ? Sorusuna kesin olarak cevabımız yoktur. Ancak Ücretler şu şekilde belirlenir;

  • Eşyanızın durumu (1+1 / 2+1 / 3+1 ) gibi evinizin ortalamasına göre fiyatlar değişir.
  • Taşımadan önce mobilyalarınızın veya mutfak eşyalarınız paketleme yapılması için gerekli malzemelerin hesablanması
  • Elemanların yeğmiyeleri ve kaç kişinin gerektiğinin hesablanması
  • Aracın büyüklüğü ve küçüklüğünün bilinmesi
  • Asansörlü taşımacılık’da fiyatlar artmaktadır. Katına göre fiyatlar değişim göstermektedir.

Bu aşamaları göz önünde bulundurularak fiyatlandırılır. Şehir içi her semte taşıma yapan Huzur Nakliyat müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir demesi ve bu sloganı devam ettirmesi bir çok memnunluk almıştır. Taşıma öncesi ekspertizler tespit ettikleri mobilyalarınızı sigortalama yapmak ister misiniz? sorusu sorar. Sigortalı taşıma sistemimiz ile mobilyalarınızın değeri kadar sigorta yapılır.

Ümraniye Parça Eşya Taşıma Ücretleri

Ümraniye Parça eşya taşıma ücretleri, daha uygun fiyat ile haftalık şehirler arası devamlı yola giden bir aracımız ile gerçekleştirilmektedir. Parça Eşya ücretleri, m2 hesabından ayarlanır ne kadar büyük olursa o kadar ücreti fazla olmaktadır. Şehirler arası parça eşya göndermek isteyen müşterilerimiz için hafta bir araç çıkarmaktayız. Ankara Evden Eve Nakliyat firmaları ile iletişim içerisinde olan firmamız Seçkin Nakliyat ile ortak çalışmalar yapmaktadır. Ankara firması olan Seçkin Nakliyat ile şehirler arası referans olmuştur. Parça Eşya taşımalarımızda Ankara ve İstanbul firmalarımız ile çalışmak isteyen müşterilerimiz bizlere ulaşabilirler.

Ümraniye Asansörlü Nakliyat

Daha detaylı bilgi almak için Bizi Arayabilirsiniz: