ORHANGAZİ MAH. BULVAR CAD. NO:21 PENDİK/İSTANBUL
trende

Ümraniye Asansörlü Nakliyat

Ümraniye Asansörlü Nakliyat

Ümraniye Asansörlü Nakliyat, yüksek katlara dış cepheden kurulan nakliyat asansörleri ile eşyalarınız artık güvenli taşınıyor. İş gücünü azaltarak eşyalarınızı yüksek katlardan indirmek artık çok kolay.

Resim de de gördüğünüz üzere bir müşterimizin eşyası taşınırken çekmiş olduğumuz bir fotoğraf dır. O gün müşterimiz memnuniyetini nasıl dile getireceği anlat anlat bitiremedi. Çünkü Paketlenen eşyalar ve mobilyalar dış cephe nakliyat asansörü kururak hem hızlı olması hemde ağır olan eşyalar merdivenden çıkarılmadı. Eşyalarınız özenle çizilmeden kırılmadan nakliyatta uzman personellerimiz ile günün her saati ve yurdun her yerine tam zamanında taşımaktayız. Mobilyalarınızın gideceği yere ve binanın katlarına göre büyük yada küçük nakliyat asansörleri kullanmaktayız. Kesinlikle kendimize ait olan mobil asansörler bir çok müşteri memnun kalmıştır.

Ümraniye Asansörlü Nakliyat - Detayları arama yaparak görüşebilirsiniz.
Vermiş olduğumuz hizmetin garantisini veriyoruz.
Asansörlü Nakliyat

Şehir içi ve Şehirler arası taşımacılık sektöründe bir çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında elit ekibimiz ve son model araçlarımız ile Ümraniye halkına kaliteli ve güvenli taşıma sunuyoruz. Eşyalarınız zarar görmeden taşınsın. Yapmanız gereken aramaktır. Mobilyalarınızın kırılmadan, çizilmeden taşınması bizim için önemlidir. Hassas çalışmak bizim işimizdir. Müşterilerimizin hayal ettiğini evleri almak için ne kadar uğraştıklarını ve emek harcadıklarının biz farkındayız. Evlerinize sizleri biz taşıyalım. Sigortalı ve garantili taşımacılık hizmetimizden yararlanın.

Hayalini kurduğunuz evlere sizi biz taşıyalım ?
Ne kadar emek harçayarak almış olduğunuz evlere veya kiralamak için uzun süre bekleyen sonunda kiralayıp da eşyalarım nasıl taşınıcak sorunuza biz cevap olalım ne dersiniz ?
Hedefimiz sizlersiniz ?

ümraniye asansörlü nakliyat

Müşterilerimizin bizlere sunduğu ve bizlerden aldığı hizmetlerin kalitesini esas alarak her müşterimiz bizim için referans olmuştur. Uzun yıllar emek harcadık ve bizi Ümraniye halkı biliyor neden sende tanımak istemiyorsun ? Hayalindeki mobilyaları, eşyaları almak senin içinde zor olmuştur ? Ee onları kim taşıcak zarar vermeden ? Sizlere biz garanti veriyoruz. Teklif formunu veya hızlı arama sistemimiz ile iletişime geçebilir eşyalarınızı biz taşıyalım.

 

 

İstanbul Ümraniye Halkına En iyi hizmeti sunmanın peşindeyiz..

Ümraniye Evden eve asansörlü Nakliyat, bildiğiniz üzere büyük bir semttir. Ümraniyenin mahalleri olan;

Ümraniye asansörlü nakliyat

Adem yavuz mahallesi, Altınşehir Mahallesi, Armağanevler Mahallesi, Aşağı dudullu, Atakent, Atatürk, Cemil Meriç, Çakmak, Çamlık, Dudullu Osb, Dumlupınar, Elmalı Kent, Esenevler, Esenkent, Esenşehir, Fatih Sultan Mehmet, Finans Kent, Hekim Başı, Huzur, Ihlamur Kuyu, İnkılap, İstiklal, Kazım Karabekir, Madenler, Mehmet Akif, Namık Kemal, Necip Fazıl, Parseller, Saray, Site, Şerif Ali, Tantavi, Tatlı Su, Tepe Üstü, Top Ağacı, Yaman Evler, Yenişehir, Yukarı Dudullu mahallerinde evden eve nakliyat, Parça eşya taşıma, Depolama, Piyano, Ucuz nakliyat, Asansör Kiralama, Kiralık asansör , Ofis taşımacılığı vb. anahtar kelimelerde google yazarak bizlere ulaşabilirsiniz.  Bu mahallelerden eşyalarınız alınır. İstanbul’un her semtine taşınır.

KALİTE VE GARANTİMİZ BİZİM SÖZÜMÜZDÜR. SÖZÜMÜZ SENETTİR.
Yüksek katlara eşyalarınız kalite ve hassas çalışarak asansörler yardımı ile kolaylık çıkarabiliriniz. Sözümüz senettir .

ümraniye evden eve asansörlü nakliyat

 

Daha detaylı bilgi almak için Bizi Arayabilirsiniz: