ORHANGAZİ MAH. BULVAR CAD. NO:21 PENDİK/İSTANBUL
trende

S.S.S

Anasayfa » S.S.S
Sıkça sorulan sorular ?
Eşyalarım ve Mobilyalarım zarar görür mü ?
Eşyalarınız zarar görmez, olası durumda eşyalarınız zarar görürse sigortalı taşımacılık yaptığımızdan dolayı zarar gören mobilya ve eşyalarınız karşılanır. Bizim hedefimiz güvenli taşımakdır. Müşterilerimiz merak ettiği soruları bu kısımda cevaplıyoruz. Eşyalarınız zarar görmeden taşınması için en hassas çalışma gösteriyoruz. Buda bizi üstün yapıyor.
Hangi bölgelere ve semtlere hizmet veriyorsunuz ?
Ümraniye, Tuzla, Kartal bu semtlere yakın olduğumuz için hizmet verdiğimiz semtler. Sadece bu semtlere kendimiz şahsen geliyoruz. İstanbulun her semtine hizmet veriyoruz fakat şubelerimiz bu bölgelerdedir.
Parça eşya taşıma nasıl oluyor ?
Göndermek istediğiniz eşyalarını belirliyip telefon ile bizlere ulaşarak, whatsapp yardımıyla resim gönderebilirsiniz. Zaman ve gün belirlenerek eşyanızı almaya geliyoruz. Alarak size vermiş olduğumuz süre zarfında eşyanınz yerine teslim edilmektedir.
Asansör kiralama yapıyormusunuz ?
Evet. Asansör kiralama hizmetimizde mevcuttur. Nakliyat firmalarına veya inşaat firmalarına kiralama yapılmaktadır. Detaylar Anasayfada
Sigorta yapıyormusunuz ?
Evet. Müşterimizin isteği üzerine sigortalı taşımacılıkda yapıyoruz. Emtia sigorta ile eşyalarınızın değeri kadar sigorta yapılmaktadır.
Evden eve nakliyat fiyatları nelerdir ?
Bu fiyatlar genelde değişir. Ekspert gelir eşyalarızı yerinde görür. Asansör kurulumu ve aracın büyüklüğüne göre fiyat belirler. Kesinlikle belirlenen fiyat dışında para talep edilmez.

Sormak istediğiniz soruları yorum kısmında belirtebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Daha detaylı bilgi almak için Bizi Arayabilirsiniz: