ORHANGAZİ MAH. BULVAR CAD. NO:21 PENDİK/İSTANBUL
trende

Ofis Taşımacılığı

Anasayfa » Hizmetlerimiz » Ofis Taşımacılığı

Nakliye alanında uzun yıllardır edindiği deneyimi ile Ümraniye Nakliyat olarak taşımacılık sektörünün öncü firmalarından biri olarak hizmet vermekteyiz. Geleneksel taşıma sektöründe edindiğimiz deneyimlerle konut taşımada sağladığımız profesyonellikten ödün vermeden ofis büro nakliyat hizmeti de vermekteyiz. Hizmetlerimizde yüksek müşteri memnuniyeti amaçlayarak kaliteden ödün vermeden nakliyat hizmeti sağlıyoruz. Nakliyat hizmetinde öncü bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Ofis Büro Taşımacılığı - 0533 400 90 93
Güvenle Taşının - Sigortalı Taşımacılık
Sigorta Kapsamında Taşımacılık

Huzur Nakliyat firması olarak misyonumuz müşterilerimizin ihtiyaçlarını en yüksek kalite ile karşılamaktır. Müşteri memnuniyetine yüksek önem vererek gerek ofis gerek de ev eşyalarının taşınmasında hem ekipman hem personel olarak kaliteyi en yüksek seviyede tutma gayreti içindeyiz. Taşıma öncesinde müşterilerin eşyalarının ve ofis ortamının ekspertizi yapılarak ofis büro nakliyat hizmeti için gerekli olan ekipman, araç ve personel temin edilerek müşterilerin iş ve zamandan kayıplarının önlenmesi hızlı, güvenilir ve kaliteli taşımacılık hizmeti için çalışmaktayız. Aynı zamanda eşyalarınız taşıma esnasında sigorta kapsamına alınarak güvence altına alınarak nakliyat hizmeti gerçekleştirilmektedir.

Ofis Taşımacılığında Kimlik Bilgileriniz Firmamızda Saklı Kalır

Huzur Nakliyat olarak taşımacılık alanında gerek hizmetlerimiz gerekse de ekipman, personel kalitemiz olarak Avrupa standartlarında çalışmaktayız. Günümüzde gelişen teknolojilerle birlikte yeni ofislerde teknolojik açıdan gerek kıymetli gerekse de yüksek teknolojiden dolayı müşterilerimizin bilgisi gizli tutulmaktadır. Bu sebeple de mutlaka ofis taşımacılık alanında verdiğimiz hizmetler gizlilik içerisinde yürütülmektedir. Aynı zamanda da ofis büro taşımacılık desteği verdiğimiz müşterimizin kimlik bilgilerini gizli tutmaktayız.

Ofis Eşyaları Kolilenir

Ofis Büro nakliyat için müşterilerimizin öncelikle eşyaları itina ile personelimiz tarafından kolilenerek numaralandırılır. Bu işlemler müşterilerimizin önem sırasına göre ve öncelikli evrakların istiflenmesi ve kolilenmesi ile başlar. Numara verilen kolilerin içerikleri de not alınarak araca yüklenmesi yine bu sıra ile gerçekleştirilir. Aynı zamanda taşıma envanteri çıkarılarak yüksek standartlarda hizmet kalitesi verilmektedir.

Ofis Büro Nakliyat İçin Demonte İşlemleri Yapılır

Bütün ofis mobilyaları mobilya alanında uzman ve deneyimli personelimiz tarafından demonte hale getirilir. Daha sonra ise havalı naylonlar ile sarılarak düzgün bir şekilde paketlenerek araca yerleştirilir. Mobilyaların çizilme veya zarar gelmemesi amacıyla azami bütün önlemler alınmaktadır. Faks makinesi, yazıcı, bilgisayar gibi elektronik cihazlar düzgün bir şekilde paketlenerek araca yerleştirilir. Diğer mobilya benzeri kumaş veya deri eşyalarınız ise yine itina ile paketlenerek tamamen koruma altına alınarak bütün eşyaların araç içerisine yerleştirilmesi sağlanır. Daha sonra yeni ofisinize yerleşme aşamasında bütün eşyalar alındığı gibi montajı yapılarak yerleştirilmektedir.

Daha detaylı bilgi almak için Bizi Arayabilirsiniz: