ORHANGAZİ MAH. BULVAR CAD. NO:21 PENDİK/İSTANBUL
trende

Asansör Kiralama

Anasayfa » Hizmetlerimiz » Asansör Kiralama

Ümraniye Asansör Kiralama, firmamız kendi vermiş olduğu hizmetler arasında bulunan kiralık asansör ile eşyalarınızı daha güvenli bir şekilde taşınsın.

Ümraniye Asansör Kiralama

ümraniye asansör kiralama

Ümraniye kiralık asansör, yirminci kata kadar kurulumu müsait olan her tarafa asansör kurulur. Bu asansör ile eşyalarınız daha kolay ve hızlı taşınır. Eşyalarınızı taşımak için büyük bir efor harcamaya gerek yoktur. Bina merdivenlerinin dar olması ve eşyalarınızın zarar görmemesi için özel olarak kiralama yapabilirsiniz. Bizler Huzur Nakliyat olarak kendi işimiz dışında bu sektörle uğraşan veya mobilyacılara, inşaat firmalarına günlük, aylık ve yıllık kiralama hizmeti de vermekteyiz. Uygun fiyatlar ile İstanbulun Ümraniye ilçesine kiralama yapmak için aramanız yeterlidir.

 

Ümraniye Asansör Kiralama - 0533 400 90 93
Bizi bu numara üzerinden 7/24 arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ümraniye Ucuz Asansör fiyatları, fiyatlarımız çok uygundur. Fiyatlarımızı öğrenmek için telefon ile iletişim sağlamanız yeterli olucaktır. Uygun fiyat garantisi ile müşterilerimize kaliteli işçilik sunmanın gururunu yaşamaktayız. Asansörlerimiz son model olup kurulması mümkün olmayan yerlere dahi kurarak bunu kanıtlamış bulunmaktayız. Asansör Kiralama yaparak sizlerde iş gücünü azaltabilir, güvenle taşıma sağlayabilirsiniz.

Ümraniye Mobil Asansör, bildiğiniz üzere mobil asansörler olarak da bilinen mobil vinç, dış cephe nakliyat asansörleri gibi müşterilerimizin adlandırdığı nakliyat asansörlerini İnşaat firmalarına da kiralama yapabilirsiniz. Çatı aktarmada, atık toprak, kiremit, tuğla, kapı, pencere, mobilya ve eşya taşımalarında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İnşaat firmalarına günlük, aylık ve yıllık kiralamada uygun fiyat garansi verilmektedir.

 

 

Daha detaylı bilgi almak için Bizi Arayabilirsiniz: